Перша в світі соціальна платформа з програмою RevShare

Ідея створення FutureNet 2012

Старт FutureNet 2014

Оновлений сайт 2015

FUTUREADPRO СТАРТ КВІТЕНЬ 2016

РЕКЛАМА ONLINE - ПОТЕНЦІАЛ

Ринок online реклами розвивається надзвичайно швидко. На сьогодні, щоденна його вартість складає понад 1 мільярд доларів. Класична реклама в газетах, по радіо і на телебаченні знаходиться у фазі стагнації, а в багатьох випадках переживає серйозну рецесію. Повною протилежність цього тренду є реклама online. Це Вашшанс створити Власний Бізнес.

У світі налічується понад1 мільярд інтернет адрес

Для успішного функціонування їм усім потрібне одне – велика кількість відвідувачів (Трафік). FutureNet Advertsing Programm спільно з соціальною платформою знайшли геніальне рішення.

FUTURENET - Соціальна Платформа

Чи ви знаєте за рахунок чого соціальні платформи генерують такі великі прибутки? Відповідь очевидна: за рахунок реклами! З цього моменту ви можете стати бенефіціаромринку online реклами, що оцінюється в мільярди доларів. Почніть заробляти з нами вже зараз! Прийміть правильне рішення вже тепер!

 

FUTURENET ADVERTISING PROGRAM

 

Переглядайте лише 10 реклам у день. За виконання таких простих дій ви будете инагороджені.

Нарахування комісійних у FutureAdpro відбувається з 15 хвилинним інтервалом. Реєстрація нових партнерів та продаж продуктів не обов'язкові!

Як працює програма?

Аби почати заробляти вам необхідно придбати, як мінімум, 1 рекламний пакет (AdPacks) вартістю 50$. Придбавши його, ви отримуєте право на 800 висвітлень власної реклами. Щоб кваліфікуватись до денного нарахування комісійних необхідно переглянути 10 реклам у день. Аби мати можливість більше заробляти, ви можете придбати більшу кількість рекламних пакетів (AdPacks).

 

МАЄТЕ 2 МОЖЛИВОСТІ

1. Купуєте рекламні пакети та радієте зросту продаж на власному сайті.

2. Купуєте, як мінімум, 1 рекламний пакет (максимум 1000),

щоденно переглядаєте 10 реклам та отримуєте % від прибутків компанії.

(Один аккаунт може налічуватиимаксимум 1000 рекламних пакетів.Один аккаунт – на одну сім*ю)

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА?

Придбавши рекламний пакет(AdPack) вартістю 50$ та щоденно переглядаючи 10 реклам, ви отримуєте % частку від прибутків компанії. В момент, коли Adpack досягає своєї максимальної

вартості (60$), він “замикається”, а на ваш Online рахунок перераховується сума 60$. Ці кошти ви можете вивести або придбати за них наступний AdPack.

Як бачите, ваш прибуток у FutureNet Advertisi ng Programm безпосередньо залежить від кількості рекламних пакетів (AdPacks), якими ви володієте. Чим більше рекламних пакетів ви придбаєте, тим більшу долю від прибутків компанії отримаєте. Більша кількість рекламних пакетів забезпечить вам підвищення трафіку на сайті, який ви рекламуєте. Отримання нарахувань у програмі не вимагає Реєстрації нових Партнерів та продажу Продуктів!

Статус I II III IV V Річна вартість $ 0,00$ $ 30,00 $ 80,00 $ 130,00 $ 180,00 Вартість за пів року $ 0,00 - $ 45,00 $ 70,00 $ 95,00 Комісія Рівень1: 3% Рівень1: 4% Рівень2: 1% Рівень1: 6% Рівень2: 3% Рівень3: 1% Рівень1: 7% Рівень2: 3% Рівень3: 1% Рівень4

Прибуток від організації

Рекомендуючи іншим FutureAdPro ви можете значно збільшити свої прибутки. Крім того, це допоможе вам значно швидше досягнути максимальної кількості рекламних пакетів (1.000 штук) Дозвольте своїм знайомим скористатися винятковою пропозицією FutureAdpro та заробляйте на кожній їх покупці аж до 5 рівня вглиб.

FUTURENET Маркетингова Система

При виплаті комісії в FutureAdpro 5% від суми автоматично скеровуються на придбання або апгрейд вашої позиції у Матриці Friends Tree, аж до позиції Royal включно. В Маркетинговому Плані FutureNet ви заробляєте з 10 рівнів вглиб до 50% Matching Bonus. Додатково ви можете кваліфікуватись до Leader Bonus. Попросіть свого спонсора ознайомити вас з маркетинговим планом FutureNet.