První revshare světový program na sociální platformě .

FutureNet SOCIÁLNÍ PLATFORMA

Víte, na které sociální platformě se generují obrovské zisky? Odpověď je zcela zřejmá : v reklamě ! Od této chvíle se můžete stát příjemcem na trhu reklamy v hodnotě miliard dolarů. Začni už teď vydělávat na tomto peníze ! Učiň správné rozhodnutí teď! FUTURENET REKLAMNÍ PROGRAM Podívej se na 10 reklam denně. Za tyto velmi jednoduché kroky budete odměněni. Vaše prémie z FutureAdpro se uskuteční v 15 minutových intervalech. Registrace nových partnerů a prodej výrobků není nutná. 

JAK FUNGUJE PROGRAM?

Chcete-li začít vydělávat, musíte koupit minimálně jedno reklamní balení (AdPacks) v hodnotě 50 dolarů. Po zakoupení máte právo koupit až 800 zobrazení reklamy. Chcete-li mít kvalifikaci pro denní výpočet bonusů, musíte vidět 10 reklam denně . K dosažení větší finanční částky, můžete koupit více reklamních balíčků (AdPacks).

 

MÁTE 2 MOŽNOSTI

1. Propagační balíčky si zakoupíte a těšíte se , zvýšení prodeje na svých stránkách

2. Můžete koupit alespoň jeden balík reklamy (maximálně 1000) Potom se podíváte na 10 reklam za den, a dosáhnete % podíl odměn založených na zisku společnosti . 

Když si koupíte balíček reklamy (AdPack) v hodnotě 50 dolarů a každý den uvidíte 10 reklam , dosáhnete odměny % podílu, založené na zisku společnosti v jejím průběhu. Adpack dosahuje maximální hodnotu 60 dolarů z balíčků reklamy, poté je "uzavřen" a na Váš účet on-line je převedena částka ve výši 60 dolarů. Váš příjem si můžete plně vyplatit, nebo koupit jiný reklamní balíčky (AdPack)

Jak můžete vidět Výše Vašeho příjmu z FutureNet reklamního Programu je závislá na množství reklamních balíčků (AdPacks) Čím větší množství balíčků máte v reklamním vlastnictví , tím vyšší podíl na zisku společnosti jde Vám. Větší množství držených balíčků Vám poskytne větší počet návštěvníků na Vaše webové stránky s reklamou. Příjem odměn v rámci programu nevyžaduje registraci nových partnerů a prodej produktů!

VÝNOSY Z ORGANIZACE

Doporučováním FutureAdPro svým přátelům můžete výrazně zvýšit svůj příjem. Díky této akci jste také mnohem rychleji schopni dosáhnout maximální počet balíčků reklamy (1000) Dejte svým přátelům vědět o jedinečné finanční výhodě nabízené prostřednictvím FutureAdPro a vydělávejte s každým jejich nákupem až 5 úrovní hluboko.

FUTURENET MARKETINGOVÝ SYSTÉM

Když si vyplatíte provize z FutureAdpro, 5% z platby je automaticky uloženo na nákup nebo vylepšení své pozici v matrixu ,Stromu Přátel až do polohy Royal včetně. Marketingový plán FutureNet Vám vydělává až 10 úrovní hluboko a až 50% Odpovídajícího bonusu. Navíc můžete mít nárok na prémie jako je Vedoucí bonus. Zeptejte se svého sponzora aby Vás seznámil s marketingovým plánem FutureNet.

TVŮJ START

1. Kup alespoň jeden reklamní balíček (Adpacks). Nezapomeňte, že počet Vámi vlastněných balíčků má vliv na výši Vašeho příjmu.

2. Denně si prohlédni alespoň 10 reklam

3. Vyber si konkrétní stav a získej až 5 úrovní hluboko ze své struktury

Na světě je více než 1 miliarda internetových adres

Nápad na FutureNet 2012

Start FutureNet 2014

Nový vzhled stránek 2015