FutureNet FutureAdPro RevShare Program reklamowy

FutureAdPro podbija świat!

FutureAdPro to pierwszy program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową! Funkcjonuje ona od 2 roku i oferuje wiele możliwości zarabiania, w tym za spędzony czas na platformie czego np. Facebook nie zaoferuje Tobie. FutureNet już w tym momencie generuje dochody z reklam!

Portal społecznościowy FutureNet posłuży nie tylko jako nośnik reklamy, ale przede wszystkim stworzy przyjazne środowisko koncentrujące się na pozyskiwaniu zewnętrznych oraz wewnętrznych reklamodawców jak również na budowę relacji pomiędzy użytkownikami.

 

Więc jeśli jesteś zainteresowany stabilnym i bezpiecznym zarabianiem na globalnym rynku reklam opartym o program RevShare to od tej chwili możesz to robić na platformie FutureNet, która istnieje na rynku już od 2014 roku.

REKLAMA ONLINE - POTENCJAŁ

Na świecie jest ponad - 1 miliard adresów internetowych

 

Aby spełniać swoje funkcje każda z tych stron ma jedną wspólną potrzebę. Potrzebuje dużej liczby odwiedzających stronę (Trafic).

 

Z FutureNet Advertsing Programm w połączeniu z platformą społecznościową znależliśmy idealne rozwiązanieRynek reklamy online rozwija się w zawrotnym tempie i na dzień dzisiejszy osiagął wartość miliarda dolarów dziennie.

Reklama klasyczna w gazetach, radio oraz TV jest obecnie w fazie stagnacji, a w wielu przypadkach przeżywa poważną recesję. Zupełnym przeciwieństwem tego trendu jest reklama online. To Twoja szansa na swój własny Biznes.

FutureNet PLATFORMA SPOŁECZNOŚCIOWA & FUTURENET RevShare ADVERTISING PROGRAM

Pierwsza na świecie platforma społecznościowa z programem RevShare.

Czy wiesz na czymplatformy społecznościowe generuja tak ogromne zyski?

Odpowiedźjest dość oczywista: na reklamie! Od tej chwili możeszstać się beneficjentemrynku raklamonline wartego miliardy dolarów.

Zacznij jużteraz na nim zarabiać! Podejmij właściwą decyzję jużteraz!

JAK DZIAŁA PROGRAM?

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPacks) o wartości 50$. Po zakupie nabywasz prawo do 800 wyswietleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać wieksze korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

 

MASZ 2 MOŻLIWOŚCI

1. Zakupujesz pakiety reklamowe i cieszysz się,ze wzrostu sprzedaży na Twojej stronie

2. Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy, (maksimum 1000) oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz % udział w naliczeniach opartych o zysk firmy

 

Zakupując pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 50$ oraz oglądając każdego dnia 10 reklam osiągasz % udział w naliczeniach opartych o zysk firmy W czasie Adpack osiąga maksymalna wartość 60$ paczka reklamowa jest „zamykana“, a na Twoje konto Online jest przelewana kwota 60$ Twój dochód możesz w całości wypłacić lub zakupić kolejne pakiety reklamowe (AdPack).

 

Jak widzisz wysokość Twoich dochodów w FutureNet Advertising Programm jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks) Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz. Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga Rejestracji nowych Partneróworaz sprzedaży produktów!

FUTURENET ADVERTISING

Obejrzyj 10 reklam dziennie. Dzięki tej banalnie prostej czynności zostaniesz wynagrodzony.

 

Naliczenia premii w FutureAdpro odbywają się w taktach 15-to minutowych. Rejestracja nowych Partneróworazsprzedaż produktównie jest konieczna.

DOCHÓD Z ORGANIZACJI

Rekomendując swoim znajomym FutureAdPro możesz znacząco zwiększyć swój dochód. Dzięki takiemu działaniu również znacznie szybciej jesteś w stanie osiągnąć maksymalną ilość paczek reklamowych (1.000 sztuk) Pozwól swoim znajomym poznać wyjątkowe korzyści finansowe jakie oferuje FutureAdpro i zarabiaj od ich każdego zakupu do 5 poziomów w głąb.

PLAN KARIERY 10 500 Partnerów Osobistych Partnerów Osobistych Partnerów Osobistych Partnerów Osobistych 1.500 Wielkość zespołu 5 poziomów w głąb JUNIOR MANAGER JUNIOR DIRECTOR JUNIOR PRESIDENT JUNIOR LEADER 100 300 600 1000 Adpacks Adpacks Adpacks Adpacks

FUTURENET SYSTEM MARKETINGOWY

Przy wypłatach prowizji w programie FutureAdpro 5% wypłaty jest automatycznie deponowane na zakup lub upgread Twojej pozycji w Matrycy Friends Tree aż do pozycji Royal włącznie. W planie marketingowym FutureNet zarabiasz do 10 poziomów w głąb oraz do 50% Matching Bonus. Dodatkowo możesz się zakwalifikowaćdo premii Leader Bonus. Poproś swojego sponsora żeby zapoznał Cię z Planem Marketingowym FutureNet.

TWÓJ START

1. Zakup przynajmniej jedną paczkę reklamową (Adpacks) Pamiętaj, ilość posiadanych paczek bezpośrednio wpływa na wysokość osiąganych dochodów

2. Ogladaj minimum 10 reklam dziennie

3. Wybierz określony status i zarabiaj do 5 poziomów w głąb Twojej struktury

2014

Futurenet rozpoczyna swoją działalność w sieci w oparciu o autorskie rozwiązania jak i te znane z innych portali społecznościowych.

 

2016

Powstanie programu revenue share FutureAdPro. Portal Futurenet ma już ponad 370.000 aktywnych użytkowników. 

 

Instrukcja rejestracji w FutureAdPro i FutureNet

Pamiętaj, że rejestrując się w Futureadpro jednocześnie zakładasz konto na portalu społecznościowym Futurenet. Dzięki temu unikniesz podwójnej rejestracji i szybciej będziesz mógł/a zapoznać się dobrodziejstwami naszego portalu społecznościowego. Kiedy już się zarejestrujesz napisz do mnie na Futurenet.

Za budowanie relacji poprzez konwersacje na czacie także możesz otrzymywać profity. Więcej na ten temat przeczytasz w planie marketingowym Futurenet.

W skrócie najważniejsze informacje:

- Adpack kosztuje $50 i Zarabia $60

- Naliczenia 1% dziennie

- 5 poziomów z poleconych - 8%, 4%,1%, 1%, 1%

- 12 opcji wypłat

- Portal społecznościowy - 420 000 partnerów

- Aplikacje, Strony przechwytujące, Autoresponder itp.

- Biuro w Polsce we Wrocławiu