Polski FutureNet & FutureAdPro Newsletter

FutureNet - Die Plattform für positive News zum online Geld verdienen!

Witaj,
 
Z radością prezentujemy Ci nowy system FutureAdPro Landing Page oraz Momentum System. Dzięki nim będziesz mógł zareklamować swój biznes FuternNet i  FutureAdPro w internecie.
Osoby zainteresowane wypełniają formularz i automatycznie otrzymują kolejne informacje.
 

 
System Landing Page jest dostępny dla każdego będącego w FutureAdPro posiadającego status III.
 
Wystarczy, że zalogujesz się na swoim panelu FutureAdPro i klikniesz w „Aktywuj system Landing Page”
 
Jeżeli nie jesteś jeszcze na pozycji III, a chciałbyś się reklamować w FutureAdPro, zrób jak najszybciej upgrade na pozycję III.
A jeżeli chciałbyś tworzyć swój biznes w FutureAdPro w bardziej aktywny sposób, to polecamy Ci pozycję V, bo właśnie na niej możesz liczyć na najwyższe wynagrodzenie i masz udział w obrotach z pakietów AdPacks z 5 poziomów.


 
 Momentum System wiąże się z poniesieniem jednorazowej opłaty 1000 media point’s (o  wartości 10$)- Opłata jest jednorazowa i nie ma żadnych dodatkowych kosztów miesięcznych utrzymania systemu.
 
Link : https://futurenet.club/momentumsystem
 
Na bieżąco w obu systemach dodawane będą kolejne wersje językowe.
 

 
Czego jeszcze możesz się spodziewać w ciągu najbliższych dni i tygodni?
 

Operator płatności:
Za parę dni uruchomimy możliwość wypłat prowizji za pośrednictwem PAYZA, 2PayforYou oraz Advcash.
 
Portfel eWallet:
Wszystko jest na właściwej drodze, choć w tej chwili nie możemy jeszcze dokładnie określić zakończenia prac po stronie operatora eWalet.
Jednak już teraz ciesz się z fantastycznych możliwości, jakie Cię czekają, w tym z możliwości wypłat prowizji za pomocą Twojej własnej karty FutureNet Master Card.
 
Wideoprezentacja biznesu:
Nasz dział graficzny oraz pracownicy zajmujący się wideoprodukcją pracują nad powstaniem około 12-minutowej prezentacji biznesowej w postaci profesjonalnego filmu wideo.
Wersja w języku polskim będzie gotowa za ok. 5 dni. Tydzień później dojdzie wersja anglojęzyczna a za kolejny tydzień wersja niemieckojęzyczna.
Z czasem pojawią się kolejne wersje językowe: hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, tureckim, francuskim, włoskim, węgierskim, rumuńskim i wielu innych.
 
Życzymy Ci udanego dnia, Twój zespół FutureNet.